Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze Członków Koła 2023

Powiadom znajomego:

📅 1️⃣0️⃣.1️⃣2️⃣.2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣ w Zespole Szkół nr.4 odbyło się Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze Członków Koła PZW nr.60 Tychy.

Walne Zgromadzenie rozpoczęło się minutą ciszy w drugim terminie o godzinie⏰ 9:15

Po otwarciu zgromadzenia nastąpił wybór przewodniczącego, zastępcy i sekretarzy zebrania. Podjęto uchwały w sprawie przyjęcia porządku i regulaminu obrad. Dokonano wyboru komisji mandatowej, uchwał i wniosków. Następnie nastąpiło odczytanie uchwał i przyjęcie protokołu z poprzedniego walnego zebrania sprawozdawczego koła.

Zarząd koła dokonał wręczenia odznaczeń i wyróżnień🏆🎗.

Zebranym członkom koła przedstawiono sprawozdanie📊📄 z działalności zarządu koła, sprawozdanie 📊📄z działalności sądu koleżeńskiego oraz sprawozdanie 📊📄z działalności komisji rewizyjnej koła. Prezes koła złożył obszerne sprawozdanie z wrześniowej przyduchy oraz szczegółowo przedstawił sprawozdanie z tegorocznego zarybienia i hodowli ryb.

Po⏱15 minutowej przerwie rozpoczęto dyskusję nad sprawozdaniami oraz wysłuchano wystąpienie zaproszonych gości z okręgu PZW Katowice.

Po przedstawieniu projektów 📄 uchwał w sprawie:

- nałożeniu na członków koła obowiązku wniesienia

- pracy osobistej lub ekwiwalentu za niewykonanie tej pracy.

- planu 📊📄 pracy koła na rok 2024.

- budżetu 📈📊 koła na rok 2024.

- preliminarza finansowego stanicy wędkarskiej.

Po podjęciu uchwał na rok 2024 i przyjęciu wniosku zarządu koła w sprawie odznaki „Senior Wędkarstwa” rozpoczęto dyskusję wolnych wniosków.

Po dość burzliwej rozmowie i głosowaniu 🙋🙋‍♂️🙋nad pięcioma złożonymi wnioskami przedstawiono protokołu komisji uchwał i wniosków.

Po krótkim podsumowaniu i życzeniach 🎄Świątęczno Noworocznych🍾 zakończono Walne Zgromadzenie.

W Walnym Zgromadzeniu wzięło udział 5️⃣4️⃣9️⃣6️⃣5️⃣ członków naszego koła, w tym 5️⃣1️⃣ z prawem zabrania głosu i udziału w głosowaniach.

Wszystkim obecny dziękujemy za przybycie i do zobaczenia za rok, oby w liczniejszym gronie🙂

Wasz głos to przyszłość i rozwój naszego koła!

Wasz głos jest dla nas ważny!